Vrátenie a výmena tovaru

Tovar, ktorý si u nás zakúpite, môžete do 14 dní od jeho prevzatia vrátiť bez udania dôvodu a my Vám vrátime peniaze.

Proces vrátenia tovaru

Tovar, ktorý chcete vrátiť musí byť kompletný, nepoužitý a nepoškodený. Musí obsahovať štítky a etikety, s ktorými bol doručený. 

V prípade, že chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy, informujte nás o tejto skutočnosti do 14 dní od prevzatia tovaru od doručovacej spoločnosti. Informovať nás môžete zaslaním e-mailu na e-mailovú adresu info@sunrise-sportswear.eu. Na odstúpenie od zmluvy môžete využiť náš formulár.

Po splnení informačnej povinnosti o odstúpení od zmluvy zašlite tovar, ktorý chcete vrátiť na adresu: adiante, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov. Osobné vrátenie tovaru je možné v meste Prešov po vzájomnej dohode.

Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí kupujúci.

Vašu žiadosť bezodkladne spracujeme a do 14 dní od vrátenia tovaru Vám vrátime všetky platby, ktoré sme od Vás prijali na základe zmluvy alebo v súvislosti s ňou. Pri platbe kartou Vám budú peniaze vrátené späť na kartu, pri úhrade prevodom na účet alebo dobierkou Vám peniaze vrátime na Vami zadané číslo účtu. 

Odstúpenie od zmluvy nie je možné v zmysle zákona č. 102/2014 Z. z. § 7 ods. 6c ( pri kúpe tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa)

Formulár na odstúpenie od zmluvy

Proces výmeny tovaru

V prípade, že chcete tovar, ktorý ste si u nás zakúpili, vymeniť za inú farbu alebo veľkosť, je to po preverení dostupnosti požadovaného tovaru možné do 14 dní od prevzatia tovaru. 

V prípade takejto požiadavky nás kontaktujte mailom na e-mailovej adrese: info@sunrise-sportswear.eu alebo na telefónnom čísle 0948 776 255. 

Po preverení dostupnosti Vami požadovaného tovaru nám tovar zašlete na adresu: adiante, s.r.o., Levočská 2, 080 01 Prešov a po obdržaní tohto tovaru Vám bude obratom zaslaný nový tovar.