O NÁS

Lokálna výroba

Výrobky značky Sunrise sú vyrábané na východnom Slovensku vo výrobnom podniku Vzorodev Produkt, s.r.o. v Prešove a na jeho partnerských dielňach.

R

Dlhoročné skúsenosti

S výrobou outdoorového oblečenia máme dlhoročné skúsenosti a v našom výrobnom podniku vyrábame okrem vlastnej produkcie aj pre mnohé značky pôsobiace na európskom trhu.

Kvalitné materiály

Na výrobu našich produktov používame materiály, ktoré spĺňajú neustále rastúce požiadavky náročného vysokohorského športovca.

 

Kamenná predajňa

Naše produkty nájdete aj v našej kamennej predajni na adrese:

Levočská 2, 081 89 Prešov

 

Produkty značky Sunrise sú vyrábané na východnom Slovensku vo výrobnom podniku v Prešove, ktorý sa výrobe outdoorového oblečenia venuje už desaťročia. Z veľkej miery sa však tieto výrobky vyvážajú do zahraničia. Naše vlastné výrobky sú pod značkou Sunrise dostupné už niekoľko rokov v kamennej predajni v Prešove a postupne pracujeme na tom, aby boli dostupné aj prostredníctvom nášho eshopu pre všetkých bez ohľadu na miesto.

Výrobu našich výrobkov sa snažíme udržať na Slovensku aj napriek tomu, že sa podmienky neustále zhoršujú.
Všetky naše lepené výrobky sú vyrábané priamo v našom závode v Prešove, zatiaľ čo s výrobou nelepeného programu nám často pomáhajú naše partnerské dielne v okolí Prešova.

Na našom eshope nájdete aj niektoré doplnky, ktoré nevyrábame my. Sú však od slovenských, prípadne českých dodávateľov.

Produkty značky Sunrise vyrábame z kvalitných a osvedčených materiálov a neustále pracujeme na tom, aby sme Vám mohli v budúcnosti ponúknuť viac produktov z našej dielne.

Pre ľudí s atypickou postavou sme schopní výrobky upraviť aj na mieru – pre vysoké kapacitné vyťaženie a značné obmedzenia spôsobované aktuálnou situáciou je však potrebné rátať s dlhšou dobou dodania.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba sú sily, ktoré nás ženú vpred a inšpirujú nás v tom, čo robíme.

Napíšte nám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať zaslaním správy.